Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-04-2012, 17:35   #67
Cas
 
Cas's Avatar
 
Reputacja: 1 Cas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodze
Taaa miesiąc to było zdecydowanie zbyt dużo czasu. No ale stało się. Rekrutacja dobiegła końca.
Muszę przyznać, że czuję jakby coś wierciło mi dziurę w żołądku kiedy piszę tego posta, ale no niestety. Wielu, zbyt wielu chętnych na jedno miejsce, a tych i tak tylko cztery.

Wybór nie był łatwy, ale ostatecznie do sesje dostali się:
Hawkeye
Baczy
necron1501
pppp

Kolejność przypadkowa, wszystkie karty jednak świetne i dopracowane.
Kurcze trudno cokolwiek napisać osobom, które nie znalazły się na powyższej liście. Staraliście się i opłaciło się, bo zaprezentowaliście się ze świetnej strony.
Mogę tylko poprosić żebyście zaczekali. Z sesji może ktoś odejść, jeśli Scion się przyjmie mogę wystartować z nową rekrutacją. Nie ma więc sensu pozbywać się naprawdę dobrych kart postaci.

Dziękuję wszystkim, którzy starali się o miejsce.

Dla graczy i potencjalnych czytelników:
Jutro pojawi się temat z komentarzami i materiałami. Natomiast pierwszy post w przygodzie już w piątek.
 
__________________
"The heart lies and the head plays tricks with us, but the eyes see true.
Look with your eyes. Hear with your ears. Taste with your mouth. Smell with your nose. Feel with your skin.
Then comes the thinking, afterward, and in that way knowing the truth."
Cas jest offline