Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-04-2012, 13:04   #5
Salamandra
 
Salamandra's Avatar
 
Reputacja: 1 Salamandra jest godny podziwuSalamandra jest godny podziwuSalamandra jest godny podziwuSalamandra jest godny podziwuSalamandra jest godny podziwuSalamandra jest godny podziwuSalamandra jest godny podziwuSalamandra jest godny podziwuSalamandra jest godny podziwuSalamandra jest godny podziwuSalamandra jest godny podziwu
Myślę, że maksymalnie taka młoda dziewczyna może przyjaźnić się z osobą w wieku do 25-28 lat, chociaż takie przyjaźnie jakoś szczególnie się nie zdarzają. Myślę także, że taki człowiek ma już swoje życie, pracę, rodzinę i nie będzie miał czasu jeździć w sprawach przyjaciółki po wsiach, dlatego preferuje osobę, która jeszcze nie studiuje. Maksymalnie osobę w trakcie studiów. Myślę, że to zrozumiałe. Mimo wszystkigo jestem elastyczna.

Trzeba też wziąć pod uwagę, że starsi mają więcej oleju w głowie i raczej spojrzą na spadek ekonomicznie. Nie przeżywają też wszystkiego tak jak młodsi, nie podniecają się, nie wymyślają wyssanych z palca opowieści by zastraszyć innych. A nawet jeżeli to ci inni raczej się tak łatwo nie dadzą. Wiek 17 lat to przełomowy wiek, kiedy dopiero człowiek zaczyna myśleć. Mogę zgodzić się na jedną starszą osobę, jednak wolałabym żeby pozostali byli w wieku Blanki lub nieznacznie starsi
 
Salamandra jest offline