Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-04-2012, 14:25   #1
Cas
 
Cas's Avatar
 
Reputacja: 1 Cas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodze
[Komentarze] Scion - Melodia Upadłych

Witam wszystkich i na wstępnie jeszcze raz gratuluję przyjęcia do sesji.

Oprócz tego tematu znajdziecie również drugi z materiałami (założony po starcie przygody). Tam możecie szukać informacji na temat NPCów, miejsc, reliktów i wszystkiego co wymaga opisu. Dodatkiem będą mity, które raz na jakiś czas będę miał w zwyczaju tam zamieszczać. Kto wie, może poprzez tą sesję, ktoś odnajdzie w sobie smykałkę do mitologii, legend i ogólnie rzecz biorąc historii niektórych krajów, ludów itd.

Teraz kilka kwestii technicznych.
Tura:
Tak jak pisałem już w temacie rekrutacyjnym, będę stosował podejście zapożyczone z innych for, na których miałem okazję grać. Innymi słowy wszystko jest płynne, wszystko jest do ustalenia i wszystko powinno iść w przyzwoitym tempie do przodu. Wiecie, że gonił nie będę, a nawet jeśli to nie wymagam pisania epopei. Myślę, że dodawanie po dwa posty w tygodniu na długość nie większą niż stronę A4 to rozsądne założenie. Oczywiście z wyjątkami jak np. większymi dialogami tworzonymi wspólnie na docku, gdzie wszystko może potrwać nieco dłużej, przerwami świątecznymi, zwyczajnymi sytuacjami losowymi etc. Kto miał okazję ze mną pogadać, a w zasadzie wszyscy przyjęci w mniejszym lub większym wymiarze mieli - wie, że można się ze mną dogadać. W razie czego piszcie, informujcie, żalcie się itd. Na ile będzie to możliwe postaram się dogodzić wszystkim.

Edycja posta:
Nie będę ukrywał, że w tej kwestii lubię prostotę. Dlatego dialogi chcę widzieć pisanie w taki sam sposób jak normalny tekst. Po myślnikach i tak wszystko jest widoczne, a sam wiem, że wstawianie tych znaczników do posta potrafi zdenerwować. Kursywą możecie zaznaczać przemyślenia bohaterów.
Podsumowując:
Cytat:
Opisy
- Dialogi
- Przemyślenia
Tak jak pisałem - lubię prostotę.
Jeśli jednak chodzi o wszelkiego rodzaju grafiki, muzykę i tym podobne dodatki - oczywiście bez ograniczeń. Wszystko co pomaga wytworzyć odpowiedni klimat, jest bardziej niż mile widziane.

Reszta informacji:
W zgodzie z tym co już napisałem - pierwszy post już jutro (wieczór). Z uwagi na święta, za początek tury uznaję przyszły poniedziałek. Choć jeśli odpiszecie wcześniej, obiecuję - nie pozwolić się Wam zbytnio nudzić. Pamiętajcie, że mogę odpisać całej czwórce, jak i tylko jednej osobie.
Pisałem o docku i choć przed spotkaniem całej grupy raczej nie będzie tak potrzebny. Będzie funkcjonował od samego początku. Ot kolejna możliwość kontaktu. Linki do dokumentu w PW.

Z tego co zdążyłem zaobserwować gracze lubią pisać w komentarzach krótkie notki o swoich bohaterach. Pamiętajcie, że Wasze postacie się nie znają. Nikogo więc nie zmuszam, z drugiej strony nie będzie to też problemem, więc nie bronię.

Będzie tego chyba tyle. Koniec końców to jednak mój pierwszy tego typu temat, więc mogą pojawić się jakieś braki. W razie czego pytajcie. Postaram się odpowiedzieć tak szybko jak to tylko możliwe.

Kończąc jeszcze życzę powodzenia. Będzie Wam potrzebne.
 
__________________
"The heart lies and the head plays tricks with us, but the eyes see true.
Look with your eyes. Hear with your ears. Taste with your mouth. Smell with your nose. Feel with your skin.
Then comes the thinking, afterward, and in that way knowing the truth."
Cas jest offline