Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-04-2012, 17:07   #18
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Pafnucy Zobacz post
Ogólna moja obserwacja jest taka, że Gracze często "ograniczają" swoje postacie do jednego bóstwa. Staram się to zawsze korygować, kiedy widzę coś takiego. Ważne, aby postacie pamiętały o całym spektrum panteonu. Nawet zatwardziały wojownik i fanatyk Ulryka, jeśli uda mu się coś - miał po prostu farta, to raczej podziękuje za to Ranaldowi. Udając się w morską czy podróż każdy winien złożyć modły dla Mananna itp.
DLACZEGO???
założyłeś, że każda postać ma znać cały panteon?
że każdy musi wyznawać wielu bogów?
że modlić się trzeba tylko do boga domeny?
mówisz graczom jak mają odgrywać swoje postacie?

Cytat:
Napisał Pafnucy Zobacz post
To raz, dwa - Festag. Ogólnie przyjąłem takie pewne założenie, że w im większe miasto, tym podejście do tego wolnego dnia jest bardziej "liberalne". Cóż, w takich ośrodkach handel i kupcy mają z reguły większe znaczenie, a interesy należy robić Choć oczywiście są miasta, w których określony kult lub kulty mogą mieć znaczny wpływ na wadzę i pewne zasady będą bardziej przestrzegane. W ten dzień ludność po prostu odpoczywa sobie i faktycznie schodzi się do świątyń oddając się praktykom religijnym.
Czyli MG prezentuje świat jak uważa za stosowne. Napisałem to w drugim poście tego wątku (pierwszym swoim poście)?
Ameryka została odkryta ponownie...


Cytat:
Napisał Pafnucy Zobacz post
Ogólnie należy pamiętać o jednym, w świecie Warhammera bóstwa ISTNIEJĄ i tego nikt nie kwestionuje
To ktoś w tym wątku to kwestionował Gdzie


Cytując kogoś (nie pamiętam już kogo) - cały czas mówisz nam jakim to genialnym MG jesteś, jak klimatyczne są Twoje sesje. Wiesz - ja widzę puste słowa. Jakieś przykłady? Prowadzę ładnych parę lat, ale chętnie się czegoś nauczę / dowiem / skonfrontuję... Póki co nie mam z czym.
 
Aschaar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem