Wątek: Kwiatki z sesji
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-04-2012, 09:21   #5
Reinhard
 
Reputacja: 1 Reinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał wasiu Zobacz post
System = "Arkona"
Gracze = słowianie

Zgubilismy sie w lesie i jeden z graczy mowi
BG: To ja zostawiam plecak i topór na trawie i wshodze na jakies wysokie drzewo, zeby sie rozejrzec po okolicy.
MG: wspieles sie na okolo 5m, ale to za nisko zeby cos zobaczyc.
BG: Wchodze wyzej!
MG (test nie udany) Gałąż za ktora sie chwyciles nie wytrzymala ciezaru i sie zlamala - spadasz na ziemie.
BG: Podnosze sie i mowie " Aaaa!!! Jezus, Maria!!! Moje plecy!!!!"
Coś ze zwykłego życia:

Dawno, dawno temu, gdy dinozaury panowały nad Ziemią a ja byłem studentem, zaprzyjaźniłem się z dwoma Tatarkami krymskimi. Pomimo, iż były muzułmankami wybrały na miejsce studiów KUL. Każdy student KUL musiał zaliczyć dwa egzaminy: "Biblia dzisiaj" i "Katolicka Nauka Społeczna". Dziewczyny były pobożne i praktykujące w ramach islamu, spotykało się to z życzliwością a nawet prośbami o przybliżenie zasad ich wiary, tym niemniej przebywały w środowisku katolickim (damski akademik. Przed wejściem na egzamin, rozmowa tychże koleżanek(bodajże KNS)
-Umiesz xyz???
-Nie!!!
-Ja też nie!!!
-Jezus Maria!!!!

Śmiech na korytarzu. One zdziwione, atmosfera "Szczęk" przed egzaminem kompletnie wyparowała dzięki dziewczynom.
 

Ostatnio edytowane przez Reinhard : 06-04-2012 o 09:24.
Reinhard jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem