Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-04-2012, 13:57   #13
Sierak
 
Sierak's Avatar
 
Reputacja: 1 Sierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłość
Naczekałem się wystarczająco, dziś zacznę skrobać odpis i w zależności od tego czy będę szedł dzisiaj pić, czy nie pojawi się on wieczorem albo jutro w ciągu dnia. Nie wiem co jest z Rudzielcem, bo scenkowała ze mną w docsie więc jak nie da do tego czasu odpisu, uwzględnie to co wyscenkowaliśmy.

Natanael otrzymuje oficjalnie żółtą kartkę. Już druga kolejka mija od jego absencji (o zeszłotygodniowej mi pisał, że miał egzamin i oblewanie egzaminu) i do dziś nie podesłał mi poprawionego ekwipunku. W tym odpisie jeszcze go uwzględnię, jak do następnego się nie odezwie to się po prostu żegnamy, a robi się wolne miejsce dla ewentualnej osoby chcącej dołączyć.
 
__________________
- Alas, that won't be POSSIBLE. My father is DEAD.
- Oh... Sorry about that...
- I killed HIM :3!
Sierak jest offline