Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-04-2012, 16:19   #453
Nefarius
 
Nefarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Nefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputację
Sprawa w docu wygląda tak. Dzisiaj między 17 a 20 mogę być nieobecny, wieczorem jestem normalnie jutro wyjeżdżam moją największą miłością do stolycy, wracam wieczorem ale już raczej na kompa nie wejdę (chyba, że moja drużyna przegra, to wtedy raczej nie będzie świętowania), niedziela obiad u znajomych więc myślę że między 13 a 19 mnie nie będzie (po za tym mogę odpisać), poniedziałek rano u tatuatora, potem do babuliny polać i myślę, że w południe już cały dzień będę do waszej dyspozycji, chyba tyle. Jak coś to macie numer telefonu pisać jak mi idzie to dam znać co i jak.
 
__________________
A na sektorach, śląski koran, spora sfora fanów śląskiej dumy, znów wszyscy na Ruch katować głosowe struny!
Nefarius jest offline