Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-04-2012, 19:17   #105
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Pinn prosiłbym o mniejszą ingerencję w świat gry. Co innego opisać wyjście do sklepu, na piwo, czy nawet na dziwki. To są faktycznie zapełniacze, jak to nazwałeś. Nie mam nic przeciwko takim wstawką, bo faktycznie mogą one ubarwić grę i pokazać daną postać.
Co innego jest losowanie sobie jakiegoś spotkania z podręcznika (tak przynajmniej zrozumiałem) i opisywanie walki, w dodatku wygranej walki.
Mógłbym być złośliwy i wyciągnąć naprawdę przykre konsekwencje z tej sytuacji dla twojej postaci. Powstrzymam się jednak i poprzestanę na ostrzeżeniu, żebyś takich akcji nie robił. Jeżeli już koniecznie chcesz coś takiego przeprowadzić, to proszę o konsultacje ze mną.
Choć ja naprawdę nie widzę sensu w rzucaniu sobie samemu kłód pod nogi, ale co kto lubi.
Pomijam już tutaj lekką absurdalność całej sytuacji. Znany w środowisku runnerów solos siedzi sobie na głównej ulicy i popija kawę. Nagle ni z tego ni z owego wyskakuje na niego czterech boostersów i planują atak.
Proszę cię, nawet boostersi nie są aż tak głupi by w taki sposób szukać śmierci. I na koniec główna ulica okazuje się sąsiadować z wysypiskiem śmieci i jeziorkiem. A to wszystko po to, by Bell mógł bez problemu usunąć ciała. No proszę cię.
Nie usuwaj postów, niech już zostaną. Na przyszłość proszę jednak o skonsultowanie ze mną tego typu akcji.

Mój post powoli się tworzy.
 
__________________
"Shake hands, we shall never be friends, all’s over"
A. E. Housman
Pinhead jest offline