Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-04-2012, 11:31   #9
Imoshi
 
Reputacja: 1 Imoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Napisał Anonim Zobacz post
Sam myślę nad "Przetrwaj to po raz drugi"
Anonim, ale wiesz, że teraz będę Cię tym męczył, prawda? ;3



Cytat:
Napisał Reinhard Zobacz post
Imoshi: przede wszystkim spóźnione dziękuję za zwrócenie mi uwagi o złym umieszczeniu wątku zielony jeszcze jestem.
Nie ma sprawy... ale zaraz... Gdzie czek na okrągłą (Z wieloma zerami na końcu! ;3) sumkę w ramach podziękowania?!




Ja tam takiego psychologicznego doświadczenia nie mam, ale wydaje mi się, że jest lekka różnica pomiędzy zamienieniem się większości świata w zombie, a innymi kryzysami. ;3



Cytat:
Napisał Reinhard Zobacz post
Odnośnie dbania o wiarygodność psychologiczną Imoshi - postaram się
http://crisisintervention.free.ngo.p...ogia/bps8.html
Kryteria diagnostyczne PTSD według ICD-10
Za dużo czytania, odpuszczę sobie.
Pewnie i tak mój głupi mózg by niczego nie pojął. ;3


Cytat:
Napisał Reinhard Zobacz post
Odnośnie dbania o wiarygodność psychologiczną Imoshi - postaram się
Tak czy inaczej trzymam kciuki. I jeśli wszystko będzie znośne, to masz już pierwszego gracza - strasznie mi brakuje sesji o zombie na mojej liście.
Mutanty u Feara mi tego nie zaspokoją.
Left 4 Dead/Dead Rising 2/Dead Island też nie. ;3
 
Imoshi jest offline