Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-04-2012, 13:38   #5
Lechun
 
Lechun's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skał
Do Łomży wcale tak daleko nie jest. : P I również wesołych, zapomniałem, że jeszcze dzisiaj są święta. oO

----------------------------------------------------
Mistrzynio, ledwom zaczął grę i już mam problem:
Cytat:
Zawsze gdy spisz, doświadczasz okropnych koszmarów, a ich wspomnienia nawiedzają cię w czasie, gdy jesteś przebudzony. Po przebudzeniu musisz wykonać rzut na Siłę Woli (trudność 7) lub tracisz jedną kość do wszystkich akcji tej nocy. Pech oznacza, że nawet, kiedy się przebudzisz, wciąż myślisz, że tkwisz w koszmarze.
Myślałem, że dalej jest to narzędzie do rzucania kostką. A tu psikus, nie widzę. Będziesz mi turlać, czy uwierzysz na słowo, ewentualnie gdy screenem będę rzucać? ;>

L.
 
__________________
Maturzysto! Podczas gdy Ty czytasz podpis jakiegoś grafomana, matura zbliża się wielkimi krokami. Gratuluję priorytetów. :D
Lechun jest offline