Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-04-2012, 17:47   #3
Akwus
 
Akwus's Avatar
 
Reputacja: 1 Akwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie coś
Ponieważ ja w sesji już gram, a reszta się dopiero decyduję uprzedzę na co możecie z mojej strony liczyć - cenię sobie fajne historie w nosie mając dobro postaci tak własnej jak i innych graczy. Tykam się wszystkiego grając całym światem, a to oznacza w szczególności tykanie postaci innych graczy i akurat w tej sesji nie zamierzam się powstrzymywać Strasznie nie lubię narzekania i marudzenia na zło otaczającego nas świata, uwielbiam za to rozwiązania kreatywne i pysznie opisane. Nudzą mnie opisy przygotowań jeśli nie pociągają za sobą akcji, którą w postach lubię najbardziej. Na koniec wreszcie czekam na współgraczy, którzy zagrają z rozmachem a nie będą w pięciu postach opisywali zawartość swojego plecaka, znajomości i czego to nei potrafią - mało to przydatne wszystko jeśli zamiast wykorzystywać w działaniu opisujecie

Nie ukrywam w końcu, że będę utrudniał innym graczom tak samo zresztą jak i własnej postaci jeśli uznam, że będzie to z korzyścią na miodności historii, lub po złości MG, któremu zawsze wydaje się, że może nas pokonać tanimi chwytami Możecie więc uznać, że tej przygodzie będziecie musieli mierzyć się z losem MG i ze mną - choć zdarzają się przypadki, którym akurat dobrze się gra w moim towarzystwie
 

Ostatnio edytowane przez Kerm : 08-04-2012 o 18:05.
Akwus jest offline