Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-04-2012, 15:54   #8
Cai
 
Cai's Avatar
 
Reputacja: 1 Cai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputację
Widzę, że tylko ja się jeszcze nie przywitałem, no ale co się dziwić, długo walczyłem o tytuł niewychowanego chama i nie mam zamiaru szybko się z nim rozstawać.

Powodzenia towarzysze. Co prawda nam Ventrom, nie jest ono aż tak bardzo potrzebne, wszak wszyscy wiedzą, że to łatwe do odgrywania, proste bufony o potrzebach zamykających się w słowach "władza i pieniądze" i konstrukcji psychiki równie skomplikowanej jak budowa młotka. Za to wielki szacunek dla Lechuna, że podjął się ambitnego zadania pokierowania Malkiem. Po gorących dyskusjach w wątku "Pytania o Świat Mroku", można wnioskować, że znaczna część forum będzie uważnie śledzić jego losy. Brawo.

To także mój debiut, w pewnym sensie, jeśli chodzi o sposób prowadzenia rozgrywki, więc jeśli będę robił coś nie tak, dajcie znać.
 
Cai jest offline