Wątek: Byle Do Przodu!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-04-2012, 21:02   #339
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
[gdzieś w planie Mgieł Chaosu]
Verion; [face palm] Mistress, chyba nie do końca zrozumieli o co chodzi... Czy mam zainterweniować...?
Mistress; [patrząc z uśmieszkiem w monitor z Mgieł] Nie, nie, zostaw... fajnie skacze...

* * *

Póki co nikomu nie udało się rozwiązać zagadki zegara. Wygląda na to, że wciąż jest cos nie tak z zaklęciem. Kiedy Nevis wykrzykuje swoje, na chwilkę zrywa się jakby silniejszy i o dziwo chłodny wiatr, ale i to szybko ustaje.
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline