Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-04-2012, 23:50   #17
Mizuki
 
Mizuki's Avatar
 
Reputacja: 1 Mizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znany
Znowu post pod postem, ale rzadko tutaj dajecie znak życia . Mam nadzieję , że w ogóle zaglądacie.

Czekamy jeszcze na Gortara i Glyswena...

Zapominalskim przypominam o uzupełnieniu informacji dotyczących postaci w panelu sesji. Między innym o ekwipunku...

Shartan - bez obrazy, ale Twój post nadaje się jedynie do edycji. Jest w nim kosmiczna liczba błędów interpunkcyjnych [ sam mistrzem interpunkcji nie jestem... Ale zamiast tworzyć jednego zdania na pięć linijek spróbuj pozbierać sens do kupy w kilku.], zbyt dużo powtórzeń [że, iż itp - naprawdę zbyt dużo...]. I postaraj się bardziej zaznaczać co jest myślami postaci a co narracją. W kilku miejscach trudno mi jest rozpoznać czy to co napisałeś jest dziełem umysłu Dante czy Twoim jako gracza. [ a zakładam , że to różnica subtelna ?].
 
__________________
"...niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda
dla szpiclów katów tchórzy - oni wygrają
pójdą na twój pogrzeb i z ulgą rzucą grudę
a kornik napisze twój uładzony życiorys"
Mizuki jest offline