Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-12-2006, 18:37   #998
Krakov
 
Krakov's Avatar
 
Reputacja: 1 Krakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputację
Witajcie
Nazywam się Krakov (wszelkie skojarzenia terytorialnę są błędne )
Pierwszymi grami fabularnymi z jakimi się spotkałem były cRPG, ale wkrótce trafiłem na jakiś artykuł, w którym poznałem prawdziwą istotę "książkowego RPG". Niestety nieznajomość osób zajmujących się tym uniemożliwiła mi wzięcie udziału w praktycznej sesji. Udało mi się to dopiero, gdy byłem kiedyś na koloniach i poznałem ludzi grających w DnD. Jeden z nich opracował włąsny system i korzystając z niego rozegraliśmy prowizoryczną sesję (nie mieliśmy kompletnie nic oprócz prowizorycznych kart postaci, dobrych chęci i MG z prawdziwego zdarzenia). A mimo wszystko zabawa była niesamowita Ogrom możliwości jakie daje rozgrywka jest nieporównywalny z niczym innym...

Niestety, kontakt z tamtymi ludźmi się urwał i skończyło się rumakowanie...

Przez ten krótki czas nie zdobyłem zbyt wielkiego doświadczenia, jednak chciałbym pogłębić swoją wiedzę i spróbować swoich sił. Byłbym wdzięczny za wszelką pomoc np. od jakiej sesji zacząć, by w miarę szybko i bezboleśnie się "wdrożyć"...

Pozdrowionka
 
__________________
Gdzieś tam, za rzeką, jest łatwiej niż tu. Lecz wolę ten kamień, bo mój.
Ćwierćkrwi Szatan na forumowej emeryturze.
Krakov jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem