Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-04-2012, 20:16   #32
Mortarel
 
Mortarel's Avatar
 
Reputacja: 1 Mortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputację
Jako, że mam już 4 osoby, które nadesłały karty - czyli planowaną ilość, to podjąłem decyzję o skróceniu rekrutacji.

Rekrutacja kończy się jutro (12 kwietnia) o godzinie 12:00.

Chciałbym zaznaczyć, że rekrutacja poza zwyczajną swoją funkcją pełni także rolę testu możliwości postowania. Dodatkowo cierpliwość to cecha, której nie posiadam (moja wada)

Mój post pojawi się jutro między 12 a 13.

Jeśli ktoś się nie wyrobi, a się zgłaszał, to zawsze istnieje możliwość dołączenia w trakcie (urok sesji żołnierskiej, można pojawić się znikąd z rozkazem).

Jednak biorąc pod uwagę to, że tempo odpowiedzi jest dla mnie ważniejsze niż strona mechaniczna czy też literacka KP, to będę musiał się nad takową możliwością jeszcze zastanowić

Pozdrawiam i proszę o nieobwinianie mnie za zaistniałą sytuację. Każdy z nas ma wady
 
Mortarel jest offline