Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-04-2012, 10:24   #1
Mortarel
 
Mortarel's Avatar
 
Reputacja: 1 Mortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputację
[komentarze] Krew, piach i łzy

Witam wszystkich na pokładzie i życzę wszystkim powodzenia.

Kilka zasad:

-Dialogi piszemy kursywą

-Optymalna długość posta to 0,5 strony A4

-Będzie utworzony dokument google doc, w którym będziecie mogli prowadzić dialogi. Jeśli już chcecie wrzucać te dialogi do postów to proszę o zmianę koloru czcionki, żebym wiedział co jest dialogiem a co resztą posta. Zaznaczam jednak, że preferowane jest odesłanie do konkretnej zakładki w dokumencie google.

Edit: https://docs.google.com/document/d/1...csve6mHe0/edit

-Teraz zajmę się uzupełnianiem waszych kart w panelu sesji, proszę o wgranie avatarów.

-Pytania, wnioski, zażalenia proszę kierować na PW albo tutaj.

-Rozumiem, że osoby, które nie wpisały pieniędzy w ekwipunku postaci startują z niczym? :P

Jak mi się coś jeszcze przypomni to tu dopiszę :P

Edit:

-Szerokość avatara do 200 piks. ,

-Czas na odpowiedź - 4 dni (jeśli odpowiecie szybciej, to mój post pojawi się też wcześniej) - chyba dość dużo czasu, zwłaszcza, że nie wymagam długich postów, a wręcz zalecam krótkie

-Mechaniką zajmę się ja, w ostach albo w komentarzach zamieszczacie deklarację działań i ewentualnie info o tym, że korzystacie z PS

Ekwipunek podstawowy waszych żołnierzy:

-Skórzana kurta z herbem von Raukova
-Parciane portki
-Buty ze świńskiej skóry wypchane słomą
-sztylet za pasem
-włócznia
-5 pochodni zwykłych
-10 sakw na rzeczy
-10 koców
-łopatę
-3 siekierki
-piłę do drewna
-cienki sznurek (20m)
-linę (10m)
-3 świece zegarowe (każda paląca się 2 godziny)
-1 zestaw do łowienia ryb (haczyk i żyłka)
 

Ostatnio edytowane przez Mortarel : 23-04-2012 o 15:08.
Mortarel jest offline