Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-04-2012, 00:12   #32
Cold
 
Cold's Avatar
 
Reputacja: 1 Cold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputację
Formalnie mamy już piątek, więc rekrutację uznaję za zamkniętą.
Chciałabym wszystkim serdecznie podziękować za przesłane karty oraz za zainteresowanie. To moja pierwsza sesja, więc również za zaufanie.

Dostałam bardzo dobre karty, lecz nie wszystkich mogłam przyjąć do gry. Dylematy zżerały mnie do ostatniej minuty, szczególnie, że pół godziny temu dostałam ostatnią kartę.

Ciężko było mi podjąć decyzję, tak więc ostatecznie zdecydowałam się przyjąć nie 4, a 5 osób, których karty najbardziej podpasowały mi pod klimat sesji oraz przygodę. Mam nadzieję, że sobie poradzę.

Dostali się (kolejność alfabetyczna):
Aro.is
Col.Frost
JanPolak
Makotto
pteroslaw


Przepraszam tych, który do sesji się nie dostali. Chciałabym także pogratulować dobrze napisanej karty Dreakowi. Naprawdę mi się podobała, jednak twój elf najmniej mi podpasował do przygody na tle kart, które się dostały. Gdyby sesja miała bardziej mroczny klimat - wtedy na pewno.
Zastanawiałam się nawet przez chwilę, czy nie pociągnąć jednak sześciu graczy, jednak doszłam do wniosku, że to dla mnie stanowczo za dużo. Pięć to i tak sporo i będzie to dla mnie wyzwaniem.

Obsługę proszę o zamknięcie tematu, graczy i czytelników zapraszam wkrótce do wątku sesyjnego
 
__________________
Jaka, sądzisz, jest biblia cygańska?
Niepisana, wędrowna, wróżebna.
Naszeptała ją babom noc srebrna,
Naświetliła luna świętojańska.
Cold jest offline