Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-04-2012, 00:19   #1
Cold
 
Cold's Avatar
 
Reputacja: 1 Cold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputację
[komentarze] Klejnot Haerdanu

Witam.

Dzisiaj pojawił się mój pierwszy post do sesji Klejnot Haerdanu. Przygodę czas zacząć, ale zanim do tego dojdzie, kilka technicznych wyjaśnień...

Posty
Swoje wypociny piszemy WSZYSCY, czyli bez wyjątku, w trzeciej osobie. Jeśli chodzi o efekty wizualne - wypowiedzi piszemy zwykłą czcionką, ale od myślnika, to chyba jasne.

Nie używamy w wypowiedziach kursywy, bo po pierwsze - to kłopotliwe, by zaznaczać każdą wypowiedź, a poza tym będzie tak trochę inaczej.

Myśli postaci - tutaj niech pojawi się ta przebrzydła kursywa, by dało się łatwo odróżnić myśli od działań i wypowiedzi na głos.

Co do długości, to nie wymagam od was jakichś esejów na pięć stron, ale pięć zdań to w storytellingu dosyć mało. Szczególnie, że będę starała dać wam jak najwięcej swobody i możliwość światotworzenia. Opisy są ważne, zarówno działań, uczuć, jak i tego, co się wokół was znajduje.

Częstotliwość
Myślę, że 5 dni dla was i 2-3 dla mnie to wystarczająca ilość czasu. Można się targować o więcej - nie widzę problemu. Jeśli będziecie wyrabiać się przed terminem, to wiadomo - wtedy szybciej ruszymy z akcją, bo i ja szybciej dam posta.
Oczywiście też jestem człowiekiem i miewam braki weny, chęci i takie tam, więc wszystko zrozumiem... do pewnego momentu. Liczę na waszą rzetelność. Za brak dyscypliny bez uprzedniego usprawiedliwienia będą surowe kary. Właściwie to będzie to śmierć postaci.

Co chcę widzieć w pierwszym poście
W pierwszym poście chcę od was uzyskać odpowiedź, jak każdy z was poradził sobie z problemem, jaki się pojawił. Na rozwiązanie daję wam dwie opcje:
1. google dock/gadu-gadu ze mną
2. piszecie samodzielnie wszystko (tutaj radzę nie przesadzać, ale liczę na wasz zdrowy rozsądek i kreatywność)
Kto co wybierze, jego sprawa. Google Docka założę za moment i na PW wyślę wam linka. Moje gadu znajduje się w moim profilu. Jest tylko jeden szkopuł - nie obsługuje nowych numerów, tych długich.
Posty kończycie w momencie, kiedy zostajecie wprowadzeni przed salę tronową.

Na posty czekam do 18.IV.2012. Jeśli będą wcześniej, wtedy wcześniej będzie moja odpowiedź.
W razie jakichkolwiek pytań, zażaleń, czegokolwiek - macie komentarze, no i gadu. Jeśli o czymś zapomniałam, to bardzo proszę mnie o tym poinformować.
Pamiętajcie, to moja pierwsza sesja, więc liczę także na waszą wyrozumiałość i ewentualną pomoc

Pozdrawiam.
 
__________________
Jaka, sądzisz, jest biblia cygańska?
Niepisana, wędrowna, wróżebna.
Naszeptała ją babom noc srebrna,
Naświetliła luna świętojańska.

Ostatnio edytowane przez Cold : 13-04-2012 o 11:16.
Cold jest offline