Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-04-2012, 17:05   #6
JohnyTRS
 
JohnyTRS's Avatar
 
Reputacja: 1 JohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputację
Odpowiem jednocześnie na pytania z PW:

Pinn: Nie, nie chcę żeby podczas gry dołączały kolejne osoby, zamysł sesji powoduje, że będą musiał wtedy prowadzić dwie grupy postaci, co w PDF-ie jest niewygodne, szczególnie jak musi dojść do połączenia grup.

Pinhead: Zgadza się, podobne tempo i długość postów. Co do karty postaci to z chęcią pomogę.

Aeshadiv: Miło że zrobiłeś już karte postaci, ale to jest dopiero sonda, nie właściwa rekrutacja, dodatkowo nie będę się sztywno trzymał podręcznika co do ilości punktów na Współczynniki, Umiejętności, gamble etc. Dlatego popatrzyłem tylko pobieżnie, na profil postaci.

__________________________________________________ ______________

Jestem miło zaskoczony, że pomysł spotkał się z miłym odzewem. To naprawdę motywuje do dalszego działania. Jestem w stanie prowadzić nawet dla jednego gracza. Najpewniej dzisiaj wieczorem pojawi się rekrutacja.
 
__________________
Ten użytkownik też ma swoje za uszami.
JohnyTRS jest offline