Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-04-2012, 18:37   #402
Romulus
 
Romulus's Avatar
 
Reputacja: 1 Romulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputację
Nikt nie ma pojęcia. Zacznijcie tę kłótnię w docku, a jeśli nie dojdziecie do niczego konstruktywnego to Baelraheal weźmie ten miecz po rozmowie z Gustavem. Co da okazję do niezłego kawałka role-playa w wolnej chwili, gdy drużyna będzie miała okazję odpocząć w ludzkich warunkach.

Na ten moment moje deklaracje i pytania:

1. Baelraheal uleczy kontuzjowaną Lairiel
2. Zabierze do plecaczka elementy zbroi
3. Zagasi płonące resztki ziół
4. W towarzystwie Lairiel (mam nadzieję) sprawdzi Wykryciem magii czy w świątyni nadal działa ta chaotyczna aura i oceni "szkody" jakie poczyniła w przypadku każdej osoby, przy okazji przejdzie się po salach co może zadziałać jako wstępne przeszukiwanie, bo przynajmniej ukryte magiczne przedmioty mogą "zaświecić"
5. Przypomni że działanie Magicznego kręgu przeciw złu jest ograniczone czasowo i że jeżeli ktoś włóczy się poza zasięgiem i wystawia na działanie aury to czyni to na własne ryzyko
6. Wyczyści ekwipunek - o tyle o ile się da, oczywiście
7. Co to za świątynia? Jakiego boga?
8. Rozumiem że Baelraheal zna opowieści o Christianie Kendricku?
Kostnica test wiedzy lokalnej - 16
9. Jeżeli aura zaklęcia z podziemi jest nieobecna to przejdzie się po salach by "własnym okiem" się po nich rozejrzeć, testy poniżej:
Kostnica test przeszukiwania - sala 1 - 19
Kostnica test przeszukiwania - sala 2 - 21
Kostnica test przeszukiwania - sala 3 - 21
Kostnica test przeszukiwania - sala 4 - 18
10. Jeśli dojdzie do kłótni o miecz zainterweniuje po kilku minutach, żeby nie tracić czasu, jak wyżej napisałem

Rzuty na identyfikację przedmiotów magicznych zebranych przez Salarina wykonam jak będzie wiadomo czy wystarczy jeden czy na każdy przedmiot osobno, co chyba jest bardziej logiczne.
 
__________________
Why Do We Fall? So We Can Rise
Romulus jest offline