Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2012, 03:00   #1
Aro
 
Aro's Avatar
 
Reputacja: 1 Aro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputację
[Komentarze] Polowanie na czarownicę

Witam was drodzy gracze w komentarzach do naszej małej przygody.

Otrzymaliście ode mnie PW z linkiem do google doc'a, którego używanie nie jest obowiązkowe, aczkolwiek pomaga w uniknięciu krótkich postów podczas interakcji z innymi. W sytuacjach poza walkami dopuszczam kilka postów tego samego autora pomiędzy moimi, aczkolwiek lepiej byłoby połączyć je w jedno przez google'a bądź gg. Wedle uznania.

Co do postów. Piszemy w 3 osobie liczby pojedynczej. Opisujemy nie tylko działania postaci, ale również odczucia, opinie na temat wydarzeń czy otoczenia. Dialogi od myślników, może być kursywą. Myśli postaci kursywą. Czas odpisania dla was to 5 dni, dla mnie - 3. Rozumiem, że czasami brakuje czasu, chęci czy weny na pisanie czegokolwiek, więc jeśli takowe przeszkody się pojawią i uniemożliwią odpisanie w terminie, proszę jedynie uprzedzić.

Początkowo kierunek akcji zostanie przeze mnie ograniczony, jednak większa swoboda pojawi się.

Jakiekolwiek materiały będą umieszczane tutaj.

Jak na razie to tyle. Pozdrawiam,
Aro
 
Aro jest offline