Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2012, 16:16   #21
GreK
 
GreK's Avatar
 
Reputacja: 1 GreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputację
Dzięlę się z Wami info od MG:

Cytat:
Napisał Mizuki
Cytat:
Napisał GreK
Jakie właściwie instrukcje dostaliśmy od Biskupa Hezu?

Coś bardziej szczegółowego od: 'jedźcie do Addsburga'?
Gdzieś w tle pojawiło się imię Filipa, przyjaciela Gersarda, gdzieś była zajawka jakiegoś opętania ale żadnych szczegółów nie ma.

Jesteśmy już w takim punkcie, że wypadałoby wiedzieć bo może to mieć znaczenie dla rozwoju sytuacji.

Stajemy się świadkami egzekucji łysego, dla którego ponoć przyjechaliśmy...

Proszę o naświetlenie sytuacji.
acha... jeżeli źle zrozumiałem Twoje intencje i nie przyjechaliśmy 'do nich' czyli do Łysego i jego zatłuczonej kobity, tylko 'do nich' czyli do kurew (ciągle brakuje mi tutaj backgroundu od biskupa) to wtedy to co napisałem na google doc'u oczywiście nie ma najmniejszego sensu...

Oświeć mnie o Ty, który Jesteś...
Cała nieprzyjemność właśnie wynika z tego, że Gersard nie udzielił nikomu szczegółowych informacji. Nikt nie wiedział [poza nim] na oczy co napisane było w liście z Addsburga.
Sam biskup jedynie poinformował was [ też nie bezpośrednio tylko waszego zwierzchnika ], że w Addsburgu doszło do przypadku opętania i należy to sprawdzić. Wiecie również, że ojciec Filip - proboszcz parafii- jest przyjacielem biskupa z lat młodości i to on wysłał list do jego ekscelencji.
Opętana miała zostać rzekomo młoda kobieta, znajdująca się pod opieką księdza.


I tutaj już też taka moja prośba. Starajcie się z takimi bardziej ogólnymi pytaniami [dotyczącymi w sumie wszystkich] kierować do komentarzy. Absolutnie nikt ich nie używa, a ja przecież tam was chcę informować. Trudno to mi zrobić, kiedy już musiałem posty kasować stare, żeby nie wrzucać trzeciego z rzędu jeden pod drugim.

Jeśli też mógłbyś się tam właśnie podzielić odpowiedzią na Twoje pytanie z pozostałymi. Myślę, że prędzej czy później też by o to zapytali.


Pozdrawiam, Mizuki
Czekam na Wasze wsparcie na google doc'u...
 
__________________
LUBIĘ PBF
(miałem to wygwiazdkowane ale ktoś uznał to za deklarację polityczną)
GreK jest teraz online