Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-04-2012, 12:44   #1
Szarlej
 
Szarlej's Avatar
 
Reputacja: 1 Szarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputację
[komentarze] Pielgrzym

WRZUTA - Kult - Piotr Pielgrzym - mp3

Witam Was moi drodzy gracze w sesji Warhammera. Panel już zrobiony proszę o uzupełnienie avkami i linkiem do karty/kartą. Jak widać nie dodałem jednego gracza ale to z tej przyczyny, że nie zarejestrował się jeszcze.
Post trochę krótkawy a to z tej przyczyny, że nie chciałem za Was podejmować decyzji. Jak pewnie widzicie niektóre postacie zaraz się spotkają dlatego czeka nas pierwsza akcja na docu.

https://docs.google.com/document/d/1...gjCmyK7NI/edit

Może też do nas dołączy jeszcze jeden gracz, jeżeli dostanę do następnego posta jego kartę.
Będą rzuty ale po za sytuacją PvP będę je wykonywał w swoim zaciszu. Polazły już pierwsze kto jak sobie radzi z zimą, każdy dostanie ode mnie wiadomość o tym na GG.
Właśnie zima. Nie jest to zima stulecia ale nieźle potrafi Was zmrozić na tych bezdrożach a śnieg po lasach dość mocno zalega. Weźcie to pod uwagę
To chyba wszystko, pozostaje mi życzyć Wam miłej gry.

EDIT: Zapomniałem, że Morfast ma kuca, zaraz lekko edytuje fragment dla niego i Thorgala.
 
__________________
[...]póki pokrętna nowomowa
zakalcem w ustach nie wyrośnie,
dopóki prawdę nazywamy, nieustępliwie ćwicząc wargi,
w mowie Miłosza, w mowie Skargi - przetrwamy [...]

Ostatnio edytowane przez Szarlej : 15-04-2012 o 12:49.
Szarlej jest offline