Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-04-2012, 17:28   #2
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Czy umiejętności są jakoś (jakkolwiek) określone? Idzie mi zarówno o ich ilość jak i jakość...

Czego dotyczyć będzie sesja? Z wstępu (jak dla mnie trochę zbyt chaotycznego) wynika, że została zebrana jakaś ekipa do czego i pod czyimi auspicjami? Ograniczenie do "bezrobotnego marynarza" - powiedzmy szczerze - jest poważne. Cała gama postaci nie znajdzie się w takiej sytuacji. Chociażby dziennikarz (wykorzystany już gdzieś przeze mnie na LI) czy szlachcic walczący o idealny świat...


Czy mógłbyś rozwinąć sprawę "poważności sesji"? Czy ma się ona brać tylko z "ilości przelanej krwi", skoro nie przywiązujemy wagi do realiów historycznych? Czy postacie mają mieć jakąś manierę cierpiętników i innych sędziów Dredów?
 
Aschaar jest offline