Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-04-2012, 00:29   #28
Cas
 
Cas's Avatar
 
Reputacja: 1 Cas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodze
Ahh pół godziny spóźnienia. Mam nadzieję, że się nie pogniewacie. Postanowiłem dorzucić od razu fragment dla Baczego.
Odnośnie samego posta to w sumie nie ma co tu wiele tłumaczyć. Po sporej ilości gadania przyszła pora na nieco turlania.
Rzecz jasna nie dla wszystkich, niemniej jednak nikt nie powinien się nudzić.

W sumie nie ma co zbytnio rozpisywać się na temat tego co w samej przygodzie. Prawda jest taka, że wszyscy z Was mają obecnie sporą dowolność. Więc czekam na deklaracje działań. W tej rundzie pojawi się już trochę więcej kości i cyferek, więc zrobimy sobie mały chrzest bojowy.

Przy okazji, Baczy - świetny post. Być może tym lepszy, że nie czytałem go wcześniej na docu. Postanowiłem więc wprowadzić jedną prostą zasadę. Od tej chwili nie wrzucajcie całej treści do naszego doca. Po prostu deklarację, ja na nie odpowiadam, potem ewentualnie kolejne. Dopiero po tym całym procesie Wy zabieracie się do upiększania tego fajnymi opisami. To trochę lepsze podejście, bo moim zdaniem przy pracy od razu z pełnym tekstem zbyt wyraźnie widać gdzie MG ingeruje swoimi decyzjami w post. Muszę przyznać, że nie wpływa to na niego w pozytywny sposób.
Dwa wyjątki od tej reguły:
1) Dialogi - oczywiste
2) Stunty - pamiętajcie, że w tym systemie nagradza się akcje okraszone interesującym opisem. Trafienie kogoś w głowę, spadając jednocześnie z dwudziestu pięter może być dość trudne, ale ja jako MG jestem w stanie nagrodzić Was za tak karkołomną akcję różnymi bonusami. Możecie więc wrzucić opis do konkretnej deklaracji działania. Sam będę natomiast rozdawał ewentualne prezenty na bieżąco.

Dla mnie to idealne rozwiązanie. Nie dość, że sam będę miał większą frajdę czytając Wasze posty, to jeszcze powinno znacznie usprawnić pisanie w docu. Szczególnie teraz, kiedy zaczyna pojawiać się trochę więcej akcji.

No chyba, że wybitnie Wam coś takiego nie podchodzi. Ostatecznie wszyscy uczestniczymy w tej przygodzie, więc będę wdzięczny za ewentualne komentarze.

Już tak na samym końcu - jutro trochę większy update w materiałach. Chętni mogą śledzić zmiany.
 
__________________
"The heart lies and the head plays tricks with us, but the eyes see true.
Look with your eyes. Hear with your ears. Taste with your mouth. Smell with your nose. Feel with your skin.
Then comes the thinking, afterward, and in that way knowing the truth."
Cas jest offline