Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-04-2012, 17:45   #2
Imoshi
 
Reputacja: 1 Imoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnie
No więc tak. Imoś od początku był nieco zainteresowany sesją*, ale stwierdziłem, że na jeden slot pewnie wszyscy się rzucą od razu, a nieznający systemu supernaturals Imoś odejdzie na margines. Ale widzę, że tak chyba nie jest (Chyba, że wszystko dzieje się na PW), więc... zgłaszam się. Na gg już Ci napisałem, Eyriashka, no i czekam na odpis, z powodu pytań. Jeśli nie będziesz kazała biednemu człekowi na siebie czekać zbyt długo, i Imoś otrzyma odpowiedzi na nurtujące go pytania, z chęcią zrobi KP'ka.


*Zachęcił mnie ten tekst o chorobie psychicznej. IMOŚ UWIELBIA ODGRYWAĆ WARIATÓW!
 
Imoshi jest offline