Wątek: d20 Modern
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-12-2006, 22:29   #3
Potwór
 
Potwór's Avatar
 
Reputacja: 1 Potwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłość
Mówiąc o Sprinter Cellu ^__^, tak mi się skojarzył 1 obrazek z moderna


Cytat:
A ten podręcznik jest taki suchy, nie nada się do czytania. Niestety...
Tu się niestety muszę zgodzić, Portalowej Neuroshimie czy Monastyrowi to do pięt nie dorasta ale porównując do takiego np. Zewu Cthulhu czyta się jak Tolkiena :P

Cytat:
Brakuje mi tu dwóch rzeczy- większej ilości prestiżówek
Marudzisz :P jak dla mnie na początek 16 prestiżów...tfu... "klas zaawansowanych" na początek wystarczy. Jak komuś się znudzą to można się zakręcić na necie i zdobyć "Apocalypse", "Future tech", "Past", "Cyber Space" itd i można się zabawić w coś w rodzaju neuroshimy, pobawić się mechem, obryć podróż w 80 dni dookoła świata te x-set lat temu (nie bić! jakoś mi się skojarzyło ^__^), wcielić się w cyborga... możliwości mnogość. Gorzej jakby kupować wszystkie podręczniki bo to forsy kupa, ale wybrać z 2 najciekawsze...
 
Potwór jest offline