Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-04-2012, 20:48   #1
Adikopek
 
Adikopek's Avatar
 
Reputacja: 1 Adikopek nie jest za bardzo znany
Don't stop beliving (GLEE) - Storytelling



"Strangers waiting
Up and down the boulevard
Their shadows searching
In the night
Streetlights, people
Livin' just to find emotion
Hidin', somewhere in the night..."


Szał radości w McKinley. New Directions pokonani tylko przez Vocal Adrenaline zajęli drugie miejsce podczas narodowych zawodów w Chicago, dzięki wspaniałemu duetowi Rachel i Finn'a oraz nieziemskiej solówce Mercedes. Mimo braku wygranej wszyscy byli szczęśliwi. W końcu to narodowe... Wydaje się nawet, że wszyscy uczniowie zaczęli patrzeć na Glee z pozytywnymi emocjami. Jednak Sue nie do końca to się podoba. Postanowiła więc znaleźć sojusznika, by razem z nim zniszczyć ostatecznie Glee...

Nasza historia zaczyna się w nowym roku szkolnym. Niestety, potrzeba wielu nowych członków. Rachel wraz z Kurtem są w NYADA. Finn także jest w NY. Mercedes podbija L.A. Kto został? Oczywiście juniorzy: Tina, Blaine, Sam. Jest także Brittney - nie udało jej się zdać.
Postaci wybieracie takie, na jakie macie ochotę. Tylko jedna uwaga - jeśli wybieracie postać, które w Glee jest (np. Tina), musicie zbudować postać na podstawie jej wizerunku z serialu. Jeśli jednak chcecie stworzyć postać od nowa - droga wolna. Możecie być zarówno nauczycielami, jak i uczniami: członkami Glee, choć niekoniecznie.

W przypadku wyboru postaci serialowej, proszę Was o przysłanie na maila (adi-kloszart@wp.pl) fragmentu co najmniej stronicowego Waszej historii. Jeśli tworzycie nową postać, to oprócz tego proszę o opis wg. schematu:

Imię
Nazwisko
Klasa
Zainteresowania
Ulubiony gatunek muzyki/wykonawcy/piosenki
Wady
Zalety
Kompleksy
Czy zajmuje się czymś jeszcze/z czego jest znana w McKinley
Plany na przyszłość
Sytuacja rodzinna
Wygląd
Zdjęcie(w formacie .jpg)


Im większą wyobraźnią się wykażecie, tym lepiej.
Czas nadsyłania zgłoszeń do 30. kwietnia.

Planuję przyjąć max. 6 osób. Posty co najmniej raz w tygodniu. Mile widziane 2-3 razy, ale to zależnie od osób, które będą już pisały.
Jest to moja pierwsza sesja na tym forum, ale kiedyś bawiłem się w storytelling i byłem całkiem niezły. Myślę więc, że dla fanów Glee powyższa sesja będzie fajną zabawą. Zapraszam serdecznie!
 

Ostatnio edytowane przez Adikopek : 19-04-2012 o 21:39.
Adikopek jest offline