Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2012, 20:31   #3
Irregular
 
Irregular's Avatar
 
Reputacja: 1 Irregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputację
Żyję, kolorek wybrałam i jestem szczerze oburzona sugestią, jakobym nie żyła - a, jak pisał jakiś pisarz, ciężko się kłócić z kimś, kto twierdzi, że nie jest martwy. Dla przykładu: puls stwierdzony, odruch źrenic także, oddycham, a poza tym martwi nie zwykli pisać, na komuterze czy w jakikolwiek inny sposób. Po prostu znalazłam się daleko od komputera nadającego się do użytku (o internecie nie wspominając), bo przewidywałam, że sesja zacznie się nieco wcześniej. Osobiście uważam, że lepiej zacząć od doc'a, ale niech ktoś za mnie zacznie, bo wrodzona nieśmiałość właśnie czyta ten post i usiłuje powstrzymać resztę osoby przed rozpoczęciem aktywności gdziekolwiek.
Wyrażam nadzieję, że inni gracze takoż sprawdzili, czy żyją, czy nie. A, i wyrażam wdzięczność wobec gracza, który odezwał się tutaj przede mną.
I, oczywiście, też witam wszystkich wszem i wobec.
 
__________________
Mole książkowe są zagrożone. Chrońmy ich naturalne ostoje! (biblioteki!)

Wkurzyłam kogoś? Coś pomyliłam? Sorry, ale biblioholik na odwyku to jeden wielki kłębek nerwów. Wybaczcie.
Irregular jest offline