Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-04-2012, 11:19   #4
Zara
 
Zara's Avatar
 
Reputacja: 1 Zara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputację
Coś tam zacząłem, ale na wstępie muszę zaznaczyć, że z doc'a korzystałem może dwa razy w życiu, a jeszcze ani razu w tym nie posługiwałem się nim przy sesji forumowej. Więc nie do końca wiem, czy taka forma wypowiedzi tam jest odpowiednia. Poza tym jakoś ciężko się odezwać, bo łatwiej byłoby rozpocząć rozmowę z postacią Boreiro, ale on się tu nie odezwał, więc nie wiem co z nim. Więc jakoś tak dziwnie może to brzmieć. Jeszcze nie wiem, czy tak tylko u mnie, ale w temacie sesji działa mi obrazek tylko mojej postaci, więc nie wiem, czy inni nie posiadają/coś się zepsuło/coś jest źle zaznaczone w opcjach.
Ale muszę dodać, że odetchnąłem, że jednak ktoś jeszcze wyraża chęć gry, bo już myślałem, że sesja stracona
 
Zara jest offline