Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-04-2012, 23:11   #91
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Tempo - 3 dni - takie jak podawałem w rekrutacji Pisałem 2-3 posty w tygodniu - a to samo przekłada się na 2-3 dni pisania posta.

Zależało mi na większej dynamice działań poprzez ilość postów, jako rekompensatę tego, że mam ograniczony czas na GG docka i GG w związku z nową pracą.

Nie widzę alternatywy poza powrotem do moich "tradycyjnych" metod. Post raz na tydzień i ustalanie na GG docku, PW i GG wcześniej.Ale obawiam się, że tego przy moim zasobie czasu na 13 osób nie udźwignę.

Piszecie posty bardzo klimatyczne i długie. To Wasz plus. Ale ja naprawdę nie pogniewam się w tej sesji na posty "na awatar" nawet kilku - kilkunastostrunowe.

Moim zdaniem klimat uda się i tak zbudować, a kiedy trzeba będzie popiszemy więcej (może nawet w odrobinę dłuższych terminach). Na razie będą jednak trzydniowe zazwyczaj (chyba że mi termin zdubluje się z inną sesją czy jakimś wyjazdem lub coś, wtedy dostosuję do mojego kalendarza).

Co do zgłoszeń o nieobecności. Dla mnie wszystko jasne. Długi weekend ma swoje prawa Jak widać Tom Atos mimo że nie gra od kilku kolejek (wyjazd i urlop) ma się w sesji dobrze.
Zgłoszonych nieobecności nie traktuję jako "zawalenia terminu" czy jakoś tak.

Bez obaw. Damy radÄ™.
 
Armiel jest offline