Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2012, 08:15   #96
liliel
 
liliel's Avatar
 
Reputacja: 1 liliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Eyriashka Zobacz post
liliel, rzuciłam hełm w zarośla?
Sorry, teraz doczytałam, że podała chociaż nie rozumiem co wywołało ten perlisty śmiech. Błędy się zdarzają - normalna rzecz.
Jeśli Webber nie chce go z powrotem to Sally go bierze, jeśli korzysta z prawa znaleźnego to Dean jej hełm oczywiście oddaje i wtedy skasuje go z ekwipunku na KP.

A teraz do Armiela - mam złą wiadomość.
Wczoraj lapek mi się zhajcował i jestem jakby bez sprzętu. Do wyspy postaram się pisać w terminie krótkie posty w pracy.
Gorzej z Hiobami i Łowcami ale mam nadzieję, że jakoś uda mi się ten problem rozwiązać.
Od 27 - 6.05 wyjeżdżam na długi weekend więc zgłaszam nieobecność. Po powrocie postaram się rozejrzeć za jakimś lapkiem, choć nie planowałam zakupów to i nie wiem czy wszystko pójdzie tak piorunem.
Przepraszam za utrudnienia i proszę GM-a i współgraczy o wyrozumiałość, szczególnie jeśli będę w ciągu najbliższych kolejek pisać na kolanie, bardzo krótkie posty bez polotu i na dodatek mylić jakieś fakty. Mea culpa. Ale czas który poświęcę sesji radykalnie się skurczył skoro mogę go wygospodarować tylko w pracy.

Na początku maja postaram się jakoś problem rozwiązać. Do tego czasu jeśli nawet zawaliłabym jakiś termin wysuwam pokorne prośby o nieuśmiercanie mi Dean, Lawrence ani Bułki.

pozdrawiam
 
liliel jest offline