Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-12-2006, 22:00   #83
Fistus
 
Reputacja: 1 Fistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłość
Ja niestety nie miałem przyjemności być na całym zlocie czego strasznie żałuje, bo atmosfera i towarzystwo były wspaniałe. Przyszedłem z małym opóźnieniem, a czekająca na mnie piątka zachowywała się jak paczka starych znajomych. Dziękuję WSZYSTKIM, którzy się pojawili i bawili się w Toruniu. Nie będę pisał za co każdemu z osobna bo mnie Rudaad męczy, że do łóżka już chce . Opis zlotu pewnie pojawi się razem z fotkami, a na razie jedna z nich, bez podpisów - możecie sobie zgadywać kto jest kim, wszystko się wyjaśni na dniach

Myślę, że ten zlot zapadnie na zawsze jego uczestnikom w pamięci tak jak mi. Ja tylko mogę obiecać, że na następnym postaram się być od początku do końca. (decka do MtG też postaram się wcześniej złożyć ).
 
__________________
"A flame which never dies, but brightens with the passing of time."
Fistus jest offline