Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2012, 14:01   #68
Dragor
 
Dragor's Avatar
 
Reputacja: 1 Dragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłość
-Źle mnie zrozumiałeś, synu - powiedział duchowny. - Pieczęcie to nie coś fizycznego. Chodzi tu bardziej o pewne rytułały i zaklęcia, których można dokonać wszędzie. Ile pieczęci już zerwano, nie wiadomo.
- Ja wiem o dwóch, jednym było zaklęcie "Wezwanie Świadków" a drugim wezwanie pewnego potężnego demona. I muszę cię zmartwić, Lilith może chodzić swobodnie po poświęconej ziemi. Na nią nawet woda święcona i sól nie działa, jest zbyt potężna - odezwał się towarzysz księdza. - Na przykład dziś w nocy zgraja demonów napadła na posterunek policji, porwali jakiegoś przyjezdnego detektywa i opętali resztę. Za nim dotarłem na miejsce wszyscy uciekli, zostało tylko trzech zastępców szeryfa nie pamiętając co się stało
 
__________________
Gallifrey Falls No More!
Dragor jest offline