Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2012, 22:52   #9
Szarlej
 
Szarlej's Avatar
 
Reputacja: 1 Szarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputację
Najpierw przeczytajcie posta żeby spoilerów nie było.

Niestety ja również wyjeżdżam dlatego tym razem macie prawie dwa tygodnie bo postanowiłem wrócić do systemu Wasze posty do soboty do 24 a mój w niedzielę. Będę na wyjeździe ale co raz będę zaglądał na doca i maila więc możecie tą drogą konsultować ze mną swoje posty.
Czas na posty macie do 05.05.2012 do godziny 24.

Fabian, Mono... wybaczcie (rozumiem sytuacje ale jednak mogliście dać mi znać chociażby smsem czy wtedy jak rozmawiałem z Tobą Fabiano przez telefon) ale poleciał punkt zgonu jak to nazywał je mój brat. Trzy takie to śmierć lub znpcowanie postaci. Póki co dajcie mi znać co robicie to Was jakoś wrzucę w wydarzenia.

Tak, przenieśliście się do wydarzeń o których mówił najemnik. Macie swoją wiedzę plus część wiedzy osób w które się wcieliliście. Wyglądacie też jak oni.

Posty konsultujcie ze mną dowolną drogą (gadu, mail, doc czy nad piwem co preferuje ).

Jakbym chaotycznie opisał to wcieliliście się w następujące postacie:

Balt w Bazyliszka
Defurmaniator w Kapitana najemników
Lechu w Tankreda
Andramil w krasnoluda
Blacker w kucharza niziołka
 
__________________
[...]póki pokrętna nowomowa
zakalcem w ustach nie wyrośnie,
dopóki prawdę nazywamy, nieustępliwie ćwicząc wargi,
w mowie Miłosza, w mowie Skargi - przetrwamy [...]
Szarlej jest offline