Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2012, 23:03   #17
Cell
 
Cell's Avatar
 
Reputacja: 1 Cell nie jest za bardzo znanyCell nie jest za bardzo znanyCell nie jest za bardzo znanyCell nie jest za bardzo znany
@Up, Helliana, tak mi przykro. Niech biega po Tęczowym Moście.

***


Pomyślałam, że pochwalę się i moją ferajną, a dokładnie moją i Luffiego z forum Oto nasze mini-stadko szczurzych panienek. Obie nazwane jak na fanów RPGów i fantasy przystało. Starsza rezydentka to roztrzepana, nieco zastrachana, ale bardzo czuła Nymeria. Wilkor z niej kiepski, ale jak już zaczęła reagować na imię - nie było odwrotu!:


Druga niecnota to Valkyria, prawdziwa wysoko urodzona wojowniczka o rzadkiej maści silvering husky. Potrafi napędzić właścicielom strachu, chodzi własnymi ścieżkami, zdarza się, że jest agresywna, ale mocno się przywiązała do najbliższych. Niesamowite uczucie jak taka kulka Ci śpi w kapturze bluzy!



I jeszcze ujęcie pyszczka ściuja, a w tle widać tyłek zaspanej Valkyrii.



***

Całego majdanu pilnuje Dorian Gray. Długowłosy arystokrata, jak na rasowego syberiana przystało. W dzień majestatycznie przechadza się po domu, szukając poklasku u właścicieli, w nocy z błyskiem szaleństwa w oczach skacze po meblach. Często wskakuje także na deskorolkę, po czym z paniką w oczkach stwierdza, że - olaboga! - jedzie! ODWRÓT!





Tak, tak, zdjęcie wcale nie jest źle obrócone - on zwisa do góry łapami!
Wbrew pozorom cała trójka się świetnie ze sobą dogaduje, choć nie odważyłabym się pozostawić ich sam na sam w tym samym pokoju przez dłuższy okres czasu...
 

Ostatnio edytowane przez Cell : 24-04-2012 o 23:19.
Cell jest offline