Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-04-2012, 15:21   #17
arm1tage
 
arm1tage's Avatar
 
Reputacja: 1 arm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumny
- Jam zawsze prawom ludzkim i boskim posłuszny, ale...
Pan Andrzej Posłuszny herbu Bawola Głowa

Nadobna Niewiasto, zacni Waszmościowie! Oto w pas kłania się Wam nie kto inny jak Posłuszny herbu Bawola Głowa, z właściwą sobie pokorą samego Pana Starostę o przyjęcie do zacnej kompaniji prosząc, na PW swoją księgę żywota zasyławszy. Przeto rzec nie trzeba, co odmowna odpowiedź względem urodzonego na jedno wskazywać tylko może: że Mości Starosto złotą wolność szlachecką i jej przywileje za nic poczytujesz. Bo komuż jak nie nam, szlachcie, miejsce w sesji z urodzenia wspomnianego się należy.

A to, coście o mnie złego posłyszeli, wiedzcie że łeż to, którą te padalce Janikowscy i im podobne gadziny w powiecie rozpuszczają. Ci, co mnie znają, wiedzą że nie masz ci u mnie rzeczy świętszej niźli naszej Ojcowizny potrzeba.
 
__________________
MG: "Widzisz swoją rodzinną wioskę potwornie zniszczoną, chaty spalone, swoich
znajomych, przyjaciół z dzieciństwa leżących we własnej krwi na uliczkach."
Gracz: "Przeszukuję. "
arm1tage jest offline