Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-04-2012, 18:47   #118
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
Chciałem wszystkich oficjalnie poinformować, że nie będzie mnie od piątku (27 kwietnia) do wtorku (1 maja). Mam nadzieję, że nie sprawię tym nikomu problemów. Mam ważny wyjazd, dlatego też jestem zmuszony na tę parę dni zawiesić moją działalność na LI. Na podstawie naszego obecnego tempa mam nadzieję, że uda mi się niczego nie ominąć. Pozdrawiam

PS. Ja bym był za robieniem za karawanę. Sposób jest szybszy, da zdecydowanie większe efekty i nie musimy się aż tak wysilać. Trzeba natomiast załatwić wóz z jakimiś towarami, dużą obstawę (wyglądającą na silną aby im wpadło do głowy "oni tam wiozą coś cennego"), niby kupca oraz ruszyć najczęściej napadanym traktem. Poza tym (w przebraniu już) bard mógłby się popytać w mieście, gdzie w okolicy są najkorzystniejsze ceny złotego kruszcu i diamentów. Kto by nie chciał napaść na wóz napakowany czymś takim...

PS2. Mamy kasę (Ragnar ma po ostatniej misji nieco grosiwa) na wóz, obstawę i coś aby wypchać pojazd. Przydałoby się wynająć jakiś gagatków od sztucznego tłumu. Spróbujemy przed nimi ukryć co wiedziemy (inni będą wiedzieć, że złoto)...
 

Ostatnio edytowane przez Lechu : 25-04-2012 o 18:58.
Lechu jest offline