Wątek: Diablo III
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-04-2012, 21:41   #15
Fearqin
 
Fearqin's Avatar
 
Reputacja: 1 Fearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłość
Diablo to w ogóle cały ja jakby co. A za Fallouta to na Ciebie nie zagłosuję, jak będzie jakieś głosowanie.

Ja mogę grać przez Internet w Diabły. Mam gdzieś płytki.

A co do trójki... Starcraft II podobał mi się tylko w multi. Single mnie zawiódł bardzo. WoW przestał się podobać w trakcie Lion Kinga. Jak jeszcze Diablo mi zepsuje Blizz to się zrobię smutny. Ale póki co się na to nie zapowiada. Wygląda fajnie, postacie też ładne (dziwny tylko barbarzyńca w płytowej zbroi, to mi się nie podoba jako koncept), zarys z fabuły też niezgorszy bo jest to jakby geneza całości, bo mamy tego rewolucjonistę z piekła, który to Diabło i spółkę do Sanktuarium wysłał. Jeśli nie powtórzą drobnych błędów z II i dodadzą jakieś fajne nowe rzeczy, to będę zadowolony, wiele mi się wydaje nie trzeba.
 
__________________
Pół człowiek, a pół świnia, a pół pies

^(`(oo)`)^
Fearqin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem