Wątek: Londyn 2005
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-12-2006, 17:03   #150
Lorn
 
Lorn's Avatar
 
Reputacja: 1 Lorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputację
Monique
- Tak mam krew, - potwierdził z lekkim rozbawieniem Tomas - ale niestety jest jeszcze ze mną, bo nie mam do czego jej przelać.
- Spodziewałem się tego –
odparł bez emocji Michael – kilka wolnych woreczków znajdziesz na wierzchu w lodówce. Możesz z nich skorzystać.
- Ok. puszczę wam przelew. –
odpowiedział z typowym akcentem dla obcokrajowca Tomas i uśmiechając się podszedł do Monique.
- Wezmę to do samochodu – powiedział odbierając 4 puste woreczki od Monique. Wsiadł z nimi do samochodu i zaczął je napełniać. Nie minęło 5 minut kiedy skończył i oddał Monique pełne czerwonej posoki.
- Wygląda na to, że możemy jechać, Gabrielle raczej już do nas nie dołączy. Gdyby miała zejść byłaby już tutaj. Pojadę za wami, nie znam miasta. – powiedział wyciągając telefon i podchodząc do zaparkowanego obok samochodu. Następnie usiadł za kierownicą samochodu, zamknął drzwi i odpalając go przyłożył telefon do ucha.
 
Lorn jest offline