Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-04-2012, 23:43   #37
Fielus
 
Fielus's Avatar
 
Reputacja: 1 Fielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodze
Valentine Kaiser III, kapitan "Winowajcy" zmrużył oczy. Iaculis zamruczał, jakby usatysfakcjonowany propozycją rektora. Delikatnie dotknął łapką twarzy swego pana, balansując na jego ramieniu na trzech pozostałych kończynach i pomagając sobie ogonem.
- Rektorze Savoy, znalazł pan dostawców.- Kaiser rozłożył ręce, a jednocześnie dyskretnie porozumiewawczo mrugnął do Lazar, chcąc wyrazić aprobatę odnośnie jej zachowania.- Zechce nam pan teraz wybaczyć. Jak rozumiem, świeża dostawa interesowałaby pana bez zwłoki. Madame Lazar, ruszamy.-
I wysoki kapitan skierował się do drzwi.
Jeśli rektor ich jakoś zatrzyma, to trudno - trzeba zostać i wysłuchać co naczelnik ma do powiedzenia. Ale jeśli nie, Valentine wychodzi z gabinetu.
W drzwiach zatrzymuje się jeszcze, ale nie odwracając się w kierunku biurka.
- Jeszcze jedno, rektorze, zanim zapomnę... Nie jestem pańskim "synem".-
Po tych słowach definitywnie opuszcza gabinet.
 
__________________
" - Elfy! Do mnie elfy! Do mnie bracia! Genasi mają kłopoty! Do mnie, wy psy bez krzty osobowości! Na wroga!"
~Sulfelg, elfi czarodziej. "Powołanie Strażnika".
Fielus jest offline