Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-04-2012, 08:04   #14
F.leja
 
F.leja's Avatar
 
Reputacja: 1 F.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnie
No dobra, czekałam na trochę więcej kart, żeby mieć jakiś ogląd. Dostałam wczoraj czwartą, więc dziś biorę je na tapetę i rozważam. Już jednak widzę, że w niektórych będzie trzeba wprowadzić zmiany, bo sprawiają mi pewien kłopot fabularny. Tak to jest, jak nie czytacie dokładnie ... pisałam, że zaczynacie w drodze do Królewskiej Przystani, czy nie pisałam? (tak Fenrisie ... kłopotliwa sprawa, jeszcze nie wiem jaka będzie decyzja w sprawie twojej karty, ale to ci już dokładniej napiszę później).

Widzę, że zapomniałam odpisać Ryderowi. Sesja zaczyna się dla was w momencie śmierci Lorda Arryna.
 
__________________
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out. ~~ Bill Hicks
F.leja jest offline