Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-04-2012, 09:39   #103
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Ponieważ walka jest na finiszu a na pisanie zostało jeszcze półtora dnia, osoby które chcą, a zwłaszcza te, które były nieaktywne (lub mało aktywne) w walce o machnięcie jakichś podsumowujących postów.

Kolejna tura to będzie ogarnianie się po bitwie oraz ogarnianie karawany - będzie dłuższa ze względu na długi weekend oraz fakt, że przydały by się zarówno posty indywidualne jak i nieszczęsny dialog by zaplanować co robicie dalej... Mój post postaram się wrzucić w piątek wieczorem, bo w sobotę mnie nie ma - wtedy wszystkie pytania proszę kierować do Kerma.

Avoan, jeśli wrócisz do sesji to super, bo zacząłeś świetnie. Jeśli nie... no to Twoja strata, że tak powiem
To samo tyczy się reszty nie/mało-aktywnych graczy. Przyznam, że nie chce mi się szarpać, prosić się o posty, namawiać do gry - na początku osoby, które teraz nawalają, same się pytały co tak marnie z aktywnością, a teraz...? Przypominam, że zapisując się do sesji wszyscy zgadzali się na jej warunki: jeden post na 5 dni, oraz codzienne docowanie jeśli akcja tego wymaga. Jeśli nie mam od gracza informacji, że nie da rady pisać uznaję, że mu nie zależy. I tyle.
W sytuacjach, w których wymagana będzie reakcja w docu by nie hamować reszty graczy po prostu będę autopilotować - jak teraz w walce Etroma czy Jarleda w pierwszej turze - ale wtedy co to za zabawa?
 
Sayane jest offline