Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-04-2012, 21:28   #99
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Post jest.

Eyrishka - nie pamiętałem, czy pisałaś że nie wrzucisz posta - zatem nie eliminowałem Twojej bohaterki, lecz dostała ostrzeżenie w postaci sytuacji, w której się znalazła.

Cold i Reinhard uprzedzali, ze ich postów może nie być wcześniej - zatem wszystko w porządku.

Teraz troszkę informacji:

Nikt w tej turze nie stracił PP Pocieszające.

Grupa "Zwiadowcy" - od was konkretne deklaracje dalszych działań - kolejność wrzucania przez Was odpowiedzi będzie traktowana jako kolejność podejmowanych czynności. Gdyby ktoś chciał wiedzieć, jaki efekt przyniesie planowane działanie, może napisać do nie PW - odpiszę na pewno (jestem rano od 6 do 7 z kawałkiem a potem dopiero wieczorem - poza weekendami).

Grupa "Żołnierze" - u was podobnie, deklaracje działań - ta dziwna, cuchnąca, przeklęta mgła utrudnia celowanie i prowadzenie walki. Ciekawią mnie Wasze akcje.

I jeszcze jedno. W psotach piszecie ruiny w liczbie mnogiej. To są ruiny w liczbie pojedynczej Jest TYLKO JEDEN BUDYNEK, mniej więcej taki jak na rysunku w poście, gdzie go opisuję. U podstawy ma średnicę z 20-30m i jest wysoki na jakieś 8-10m. Nic wielkiego, ale i tak robi wrażenie. Teraz w dziwnej mgle prawie go nie widać.

Grupa "Jeńcy" - czujecie się troszkę zagubieni, poza tym zniknął jeden z waszym znajomych. Mgła skrywa dżunglę - widać ledwie na krok góra trzy. Poczucie kierunku wysiadło. W zasadzie możecie albo siąść i czekać na to, aż słońce rozproszy mgłę, albo dalej szukać "po omacku", albo zrobić coś, co mnie zaskoczy Wasze decyzje.

I teraz termin

Do poniedziałku 30 kwietnia 2012 r do 20.00

Kolejny termin będzie aż po długi weekendzie. Wiem już, kto nie może pisać. jeśli ktoś jeszcze nie da rady - proszę o stosowną informację.

Pytanie do "obserwatorów" sesji - Kto z Was chce wskoczyć na niedługo wolne miejsce?
 
Armiel jest offline