Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-04-2012, 21:40   #8
Imoshi
 
Reputacja: 1 Imoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnie
Boomer, Gettor.

Wielki fan Lefta się zgłasza.
1000 h na karku już Imoś ma. :3

A wracając do waszej dysputy: Nie wiem czy wiecie, ale istnieje tryb (Tzw. Confogl) gdzie można sobie grać 1v1. I parę innych, mniej znanych modów, dzięki którym można tak pyknąć (Choć nie tylko, trochę tego jest, od survivalu z samymi tankami, aż po grę stworzoną na 1v1 jako ludzie - każdy ma molotovów nieskończoność i się trzea pozabijać i dojść do safe'a (Na ogół odwrotnie, najpierw się pokonuje tanki (Jedyne zombie na tej mutacji, ok. 3 na mape), a przy safe rzuca w siebie nawzajem molkami aż któryś dednie )

EDIT: Gettor, ja teraz mam troszkę czasu (Matury klas trzecich - 3 tygodnie wolnego), więc możemy popykać. Oryginała masz, czy wersję nie-do-końca-oryginalną?
 

Ostatnio edytowane przez Gettor : 26-04-2012 o 22:37. Powód: Mimo wszystko proszę o stosowne słownictwo
Imoshi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem