Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-12-2006, 18:29   #85
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Malekith
Ale w tym czasie zjawiła się Lhianann, którą z radością przywitaliśmy. Natychmiast znalazła wspólny język z Rudą, tak jak sama wcześniej napisała
Dokładnie. Właściwie to z początku Ruda rozmawiała z Lhian non stop a my tylko się przypatrywaliśmy, i co jakiś czas udało się nam coś wtrącić Na szczęście to tylko tak z początku :P

Cytat:
Napisał Malekith
Nie wiedzieć jednak czemu, pomyślałem tylko "Nieeee.... to nie on" i rozglądałem się dalej. Jakież było moje zdziwienie kiedy "Iron..." podszedł do nas mówiąc "Cześć!". Wszystko stało się jasne
Hehe, a u mnie było coś raczej: o jaaa, to on? Po prostu jakoś zupełnie inaczej cię sobie wyobrażałam

Cytat:
Napisał Malekith
Zanim się zjawił, Redka i Lhianann toczyły zacięty bój w Magic The Gathering. Jeśli dobrze pamiętam to Redka wygrała (a biedny Nightcrawler w Krakowie stawał na rzęsach i mu się nie udało pokonać Lhianann... :P )
Potwierdzam, wygrałam! Udało mi się, ten jeden jedyny raz :P A bój był zacięty

Piękna opinia Mal, czekamy na zlepek tekstów autorstwa rudej. Wspieram was wszystkich!

[center:396fbde2b6]MUSK POWER![/center:396fbde2b6]
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline