Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-04-2012, 09:58   #13
Imoshi
 
Reputacja: 1 Imoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnie
Mogę być Twoim miszczem :3

Dajcie lepiej nicki na Stimie, żebyśmy mogli się tam w miarę spiknąć.

A moje dane:

Nazwa użytkownika: imoshi123
Obecny nick: [SNP]Imoshi (Zanim ktoś zapyta - nie, to nie klan w Lefta, a oznacza dosł. Saber no Powers :3)
Obecne hasło: NIE DAM! MWAHAHAAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAAH!
Poziom skilla: Maksymalny! (W sensie... prawie. Ale większość lepszych ode mnie gra na modach wspomagających...)
Zdolności zachowania pozorów normalności: Zerowe.



Tylko muszę znaleźć tą paczuszkę fanowskich mutacji w necie...

A Diabla nie posiadam. Nie gram w SZATAŃSKIE GRY. No chyba, że zadowoli was wersja "nie-do-końca-oryginalna". :3


EDIT: Dopiero teraz zauważyłem pewien błąd w nazwie tematu: Prawidłowo powinno być "Left 4 Dead 2", a nie "Left for Dead II". Różnica niewielka, i tak się każdy zczai, ale Imoś jest bardzo przewrażliwiony! :3
 

Ostatnio edytowane przez Imoshi : 27-04-2012 o 13:21.
Imoshi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem