Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-04-2012, 13:30   #13
Sierak
 
Sierak's Avatar
 
Reputacja: 1 Sierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłość
To może i ja? Prawdę mówiąc miałem już się nie zapisywać do żadnej sesji więcej, ale wbrew moim wcześniejszym obawom pisze mi się po powrocie do PBF bardzo fajnie i sprawia mi to przyjemność, a nie licząc ostatniego tygodnia, problemów z czasem nie przewiduję. Karta właściwie jest już prawie gotowa, w majówkę jak już wyparuje ze mnie cały ten alkohol ją dokończę i wyślę.

Jeżeli o postać chodzi, będzie to illumianin o całkowicie zerowych umiejętnościach bojowych. W zamian za to posiada on bardzo szeroki zakres wiedzy i kupę zaklęć wspomagających, gdyż mechanicznie jest to kapłan/czarodziej w specjalizacji wieszczenia. Kto pomoże mi przekonać MG, że latające wokół głowy runy są fajne dostanie ode mnie ciastko .
 
__________________
- Alas, that won't be POSSIBLE. My father is DEAD.
- Oh... Sorry about that...
- I killed HIM :3!
Sierak jest offline