Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-04-2012, 17:11   #23
JohnyTRS
 
JohnyTRS's Avatar
 
Reputacja: 1 JohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputację
Dotarliśmy do finału. Do losowania o miejsce w sesji zakwalifikowali się (kolejność jest losowa):

Aeshadiv
Ulli
piotrek.ghost
Pinhead
Imoshi
Pinn
Lechu
Latin


Razem osiem osób. Są cztery miejsca w sesji, czyli co druga osoba nie pojedzie do Cheyenne. Za chwilę (mniej więcej za 15 minut) dam odpowiedź w temacie, kto się dostał. Odpowiedź pojawi się w tym poście, żeby nie pisać trzeciego pod rząd. Po zakończonej rekrutacji wyślę każdemu kto wysłał KP PW.

<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><> <><><><><><><><><><><><><><><><><><><>
()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()() ()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()() ()()()()()()()()()()()()()
^.^.^.^.^.^.^.^.^.^.^.^.^.^.^.^.^.^.^.^.^.^.^.^.^. ^.^.^.^.^.^.^.^.^.^.^.^.^.^.^.^.^.^.^.^.^.^

Wyniki rekrutacji:


Po przejrzeniu wszystkich kart postaci pod względem ilości błędów, uchybień gracza, klimatycznej postaci etc. etc. etc. wybrałem 4, moim zdaniem najlepsze.

Zwycięzcami (po ewentualne nagrody zgłoście się do Molocha) zostają:

1. Ulli
2. Pinhead
3. Latin
4. Imoshi


Te osoby i ich postacie zagrają w sesji. Dzisiaj wieczorem na pewno pojawią się komentarze do sesji, sesja najprawdopodobniej jutro do południa, choć może uda założyć wątek sesyjny już dzisiaj.

Proszę wyczekiwać na PW ode mnie, w którym napiszę:
-Osobom, które się nie dostały: dlaczego się nie dostały;
-Osobom, które się dostały: jaki bonus dostaną ode mnie ich postacie.

Oficjalnie ogłaszam, że rekrutacja została zamknięta.

Do Administracji / Moderatorni / Biura Opiekunów : Niech temat wyląduje w Archiwum dopiero za mniej więcej 2 dni.
 
__________________
Ten użytkownik też ma swoje za uszami.

Ostatnio edytowane przez JohnyTRS : 27-04-2012 o 17:41.
JohnyTRS jest offline